Enzy START jezírko 1kg

rating

Enzy START jezírko 1kg

  • 390Kč
  • Cena bez DPH:390Kč
  • Kód výrobku:jez4
  • Dostupnost:Na skladě

Přípravek na nastartování jezírka ENZY START JEZÍRKO

ENZY START je směsí nezávadných, nepatogenních, užitečných bakterií a enzymů, které slouží k rozkladu organických nečistot ve vodních biotopech. Přípravek je určený k nastartování biologické rovnováhy v jezírku či rybníčku v jarních měsících, nebo při zakládání nového jezírka, kdy díky náhlému zatížení mikrobiologicky neosazeného vodního tělesa může docházet k přetížení biotopu, vzniku hnilobných procesů a následnému přemnožení řas a nebezpečných sinic. Mikroorganismy obsažené v přípravku zajistí odebrání živin řasám a tím udržují vodu průzračně čistou.

Přípravek neškodí rybám, rostlinám ani jiným vodním živočichům!

Výhody používání přípravku na nastartování jezírka ENZY START JEZÍRKO:

  • Zajistí osazení jezírka potřebnými mikroorganismy
  • Zabraňuje tvorbě nežádoucích řas a nebezpečných sinic
  • Likviduje sediment na dně jezírka a zabraňuje jeho fermentaci
  • Nastavuje biologickou rovnováhu v celém vodním sloupci jezírka
  • Neškodí vodní fauně ani flóře!!!

Návod k použití:

Potřebné množství přípravku aktivujte ve vlažné vodě (cca 30-40°C) a po 20-ti minutách aplikujte přímo do jezírka (ideálně konví s kropítkem) ne celou vodní plochu nebo do filtrace.

Dávkování:

100g přípravku je měsíční dávkou pro jezírko o velikosti 5 m3. V počáteční fázi doporučujeme rozdělit dávku na více dílů a dávkovat alespoň 1x týdně.

Doporučení:

v období příchodu velmi teplých dnů (teploty přesahující 20°C) doporučujeme přejít na přípravek JEZÍRKO – ENZY SEZÓNA, který zajistí přítomnost těch správných mikroorganismů, které zamezí znehodnocování vody jejím oteplováním.

Upozornění:

Při přípravě výrobku JEZÍRKO - ENZY START nepoužívejte kovové nádoby a předměty (ideální je plastová konev)! Skladování: skladujte na suchém místě do 30°C mimo dosah dětí. Bezpečnostní pokyny: nevhodné zacházení může vytvořit prach. Inhalace může vyvolat alergické reakce u citlivých jedinců. Delší kontakt s kůží může způsobit drobné podráždění. Při vdechnutí odejděte ze zaprášené místnosti, při zasažení očí vypláchněte vodou, při kontaktu s kůži omyjte vodou, při požití vypláchněte ústa a krk vodou. Pokud nastane alergická reakce doporučujeme navštívit lékaře.

Balení: 1 kg

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý