Enzy SEZÓNA jezírko 1kg

rating

Enzy SEZÓNA jezírko 1kg

  • 410Kč
  • Cena bez DPH:410Kč
  • Kód výrobku:jez1
  • Dostupnost:Na skladě

Přípravek na sezóní udržení čistého jezírka ENZY SEZÓNA

ENZY SEZÓNA je směsí nezávadných, nepatogenních, užitečných bakterií a enzymů, které slouží k rozkladu organických nečistot ve vodních biotopech. Přípravek je určený k udržení biologické rovnováhy v jezírku či rybníčku v teplých měsících, kdy díky výraznému zvýšení teploty vody v jezírku či rybníčku často dochází k velmi znatelnému přetížení biotopu, vyšší pravděpodobnosti zahnívání sedimentu a tím rozšíření jednobuněčných řas (zelená voda) stejně jako řas vláknitých. Mikroorganismy obsažené v přípravku zabrání fermentačním procesům na dně jezírka, tím odebrání živin řasám, čímž udrží vodu průzračně čistou.

Přípravek neškodí rybám, rostlinám ani jiným vodním živočichům!

Balení určeno pro oštření:

50 m³ vody.

Výhody používání přípravku na sezóní udržení čistého jezírka ENZY SEZÓNA:

  • Likviduje sediment na dně jezírka a zabraňuje jeho fermentaci
  • Zajistí osazení jezírka potřebnými mikroorganismy účinnými v teplých měsících
  • Zabraňuje tvorbě nežádoucí zelené vody (jednobuněčné řasy) a vláknitých řas
  • Nastavuje biologickou rovnováhu v celém vodním sloupci jezírka
  • Neškodí vodní fauně ani flóře!!!

Návod k použití:

Potřebné množství přípravku aktivujte ve vlažné vodě (cca 30-40°C) a po 20-ti minutách aplikujte přímo do jezírka (ideálně konví s kropítkem) ne celou vodní plochu nebo do filtrace.

Dávkování:

100g přípravku je měsíční dávkou pro jezírko o velikosti 5 m3. Měsíční dávku doporučujeme rozdělit na více dílů a je-li to možné dávkovat alespoň 1x týdně.

Doporučení:

po ukončení letní sezóny doporučujeme na začátku podzimu přejít na aplikaci přípravku JEZÍRKO – ENZY ZIMA, který díky obsahu vhodných mikroorganismů zajistí v chladných měsících v jezírku či rybníčku postupnou likvidaci organických nečistot souvisejících s příchodem podzimu (spad z okolní vegetace, uhynulé části rostlin apod.).

Upozornění:

Při přípravě výrobku JEZÍRKO - ENZY SEZÓNA nepoužívejte kovové nádoby a předměty (ideální je plastová konev)!

Skladování:

skladujte na suchém místě do 30°C mimo dosah dětí.

Bezpečnostní pokyny:

nevhodné zacházení může vytvořit prach. Inhalace může vyvolat alergické reakce u citlivých jedinců. Delší kontakt s kůží může způsobit drobné podráždění. Při vdechnutí odejděte ze zaprášené místnosti, při zasažení očí vypláchněte vodou, při kontaktu s kůži omyjte vodou, při požití vypláchněte ústa a krk vodou. Pokud nastane alergická reakce doporučujeme navštívit lékaře.

Balení: 1 kg

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý