Bazénová chemie ProfiPOOL

V roce 2020 jsme rozšířili pole naší působnosti také o produkty určené k úpravě vody v bazénech. Naši bazénovou chemii naleznete v drogériích, zahradnických potřebách a hobby marketech po celé České republice pod značkou ProfiPOOL. Vydali jsme se cestou snadné dostupnosti pro každého klienta. Na trhu se nachází mnoho značek, jenž nabízí zbytečně předražené produkty stejné kvality. Naše produkty jsou vysoké kvality, ale dostupné pro každého.

Základní produktová řada bazénové chemie ProfiPOOL se skládá z těchto výrobků:
 • MULTI Tablety 4v1 ProfiPOOL

  Přípravek ProfiPOOL MULTI tablety jsou 200g pomalu rozpustné tablety určené k všestranné péči o vodu v bazénu po celou sezónu. V každé tabletě je vedle vysoce účinného chloračního prostředku obsažen také algicid, vločkovač a stabilizátor chloru, což dodává tomuto výrobku mnohostranné účinky. Tablety mají baktericidní, fungicidní a algicidní účinky, likvidují bakterie, kvasinky, plísně a řasy. Obsažený vločkovač napomáhá filtrovat i velmi jemně rozptýlené nečistoty a stabilizátor chloru napomáhá snížení chlorového zápachu nad hladinou.

 • Mini MULTI Tablety 4v1 ProfiPOOL

  Přípravek ProfiPOOL MINI MULTI tablety jsou 20g pomalu rozpustné tablety určené k všestranné péči o vodu v bazénu po celou sezónu. V každé tabletě je vedle vysoce účinného chloračního prostředku obsažen také algicid, vločkovač a stabilizátor chloru, což dodává tomuto výrobku mnohostranné účinky. Tablety mají baktericidní, fungicidní a algicidní účinky, likvidují bakterie, kvasinky, plísně a řasy. Obsažený vločkovač napomáhá filtrovat i velmi jemně rozptýlené nečistoty a stabilizátor chloru napomáhá snížení chlorového zápachu nad hladinou.

 • Chlor ŠOK ProfiPOOL

  ProfiPOOL Chlor Šok je granulovaný přípravek určený pro rychlou úpravu hodnoty chloru v bazénové vodě při náhlém zhoršení její kvality v průběhu sezóny. Je možné ho použít i pro počáteční chlorování při napuštění bazénu nebo pro pravidelnou údržbu vody. Přípravek má baktericidní a algicidní účinky, likviduje bakterie a vodní řasy.

 • Chlor START ProfiPOOL

  Přípravek ProfiPOOL Chlor START je sypký granulát určený k prvnímu ošetření bazénové vody po zimním období nebo po prvním napuštění. Přípravek způsobí šokovou dezinfekci bazénové vody. Přítomnost chlóru zaručuje likvidaci běžně se vyskytujících bakterií, popř. vodních řas. Vzhledem k následnému rychlému úbytku přebytečného chlóru je možné se koupat velmi brzy po ošetření vody tímto přípravkem.

 • Chlor STABIL ProfiPOOL

  Přípravek ProfiPOOL Chlor STABIL je granulovaný prípravek pro stabilizaci chloru v bazénové vodě. Vlivem slunečního záření a zvýšené teploty vody dochází ke zvýšenému rozkladu ochranných chlorových přípravků rozpuštěných ve vodě a tím k jejich nadměrnému vyčerpávání a uvolňování chloru. Přípravek na sebe váže uvolněný chlor, tím prodlužuje účinek chlorových přípravků a potlačuje chlorový zápach.

 • pH MÍNUS ProfiPOOL

  ProfiPOOL pH MÍNUS je granulovaný přípravek pro zvyšování kyselosti (snížení hodnoty pH) bazénové vody. Voda ke koupání má mít hodnotu pH v rozmezí 7,0–7,4. V tomto rozmezí je zajištěno optimální působení ostatních přípravků pro ošetření bazénové vody a tím její zdravotní nezávadnost.

 • pH PLUS ProfiPOOL

  ProfiPOOL pH PLUS je sypký přípravek pro snižování kyselosti (zvyšování hodnoty pH) bazénové vody. Voda ke koupání má mít hodnotu pH v rozmezí 6,8–7,4. V tomto rozmezí je zajištěno optimální působení ostatních přípravků pro ošetření bazénové vody a tím její zdravotní nezávadnost.

 • Vločkovač ProfiPOOL

  ProfPOOL Vločkovač je granulovaný přípravek , který v bazénové vodě vyvločkuje (vysráží) i velmi jemně rozptýlené nečistoty do větších celků, které je možné následně snadno odfiltrovat filtračním zařízením.